TD-JR1-TY10A Black Velvet Box And 60mm Medal Football Trophy – Antique Gold – 4in
991 in stock
  • 22mm Wide by 762mm (30") Long Ribbons
    10mm Wide by 762mm (30") Long Ribbons
    Medal Ribbon with Safety Clip
    762mm (30") Long
SKU: TD-JR1-TY10A Category: Tag:
Description
Black Velvet Box And 60mm Medal Football Trophy – Antique Gold – 4in
Additional information
Dimensions 102 mm
Engraving
All engraving will be centred by default.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “TD-JR1-TY10A Black Velvet Box And 60mm Medal Football Trophy – Antique Gold – 4in”